Siódma Edycja Soulwałki Gospel Workshop w Suwałkach

gospel koncert suwalki

Siódma Edycja Soulwałki Gospel Workshop w Suwałkach

Zapraszamy na niezapomniane warsztaty i koncert finałowy.

W Suwałkach ponownie zapanuje muzyczne uniesienie, jakiego dostarcza siódma edycja Soulwałki Gospel Workshop, dedykowana miłośnikom muzyki gospel. Tegoroczne warsztaty, odbywające się w dniach 7-9 czerwca 2024 roku, zgromadzą zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych artystów, przynosząc uczestnikom niepowtarzalne doświadczenie muzyczne.

Informacje o prowadzących warsztaty:

Dorośli i młodzież: Warsztaty dla tej grupy wiekowej poprowadzi Norris Garner, doświadczony instruktor z Stanów Zjednoczonych, który z pasją i zaangażowaniem przekazuje tajniki gospel.

Dzieci: Najmłodsi uczestnicy będą mieli szansę rozwijać swoje talenty pod okiem Beaty Stasiak, która specjalizuje się w edukacji muzycznej dzieci.

Koncert Finałowy:

Zakończeniem intensywnego trzydniowego warsztatu będzie wielki koncert finałowy, który odbędzie się 9 czerwca o godzinie 18:00 w sali im. Andrzeja Wajdy. Uczestnicy warsztatów, wspólnie z Suwalską Orkiestrą Kameralną oraz specjalnie zaproszonymi gośćmi, zaprezentują owoc swojej pracy, dając publiczności niezapomniane chwile pełne inspiracji i emocji muzycznych.

Zakup biletów i więcej informacji:

Koncert Finałowy: Kup bilet

Warsztaty dla dzieci: Zarejestruj swoje dziecko

Warsztaty dla młodzieży i dorosłych: Dołącz do nas

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby być częścią muzycznego wydarzenia, które co roku przyciąga coraz większą liczbę uczestników i entuzjastów muzyki gospel. Zaplanuj swój czerwcowy weekend w Suwałkach i doświadcz magii gospel na żywo.