Suwalskie Juwenalia 2024: Muzyczna Eksplozja nad Czarną Hańczą.

suwalskie juwenalia 2024 muzyczna eksplozja nad czarna hancza

Suwalskie Juwenalia 2024: Muzyczna Eksplozja nad Czarną Hańczą.

W najbliższy piątek (17.05.2024 r.) w Suwałkach rozpoczyna się muzyczne święto studentów i mieszkańców regionu. Suwalskie Juwenalia 2024 zapowiadają się niezwykle atrakcyjnie, obiecując dwudniową dawkę rozrywki na Bulwarach nad Czarną Hańczą. Zanurzcie się w rytmy pop, rock, reggae oraz disco polo/folk na żywo.

Program Juwenaliów:

17 maja (piątek)

  • Lokalizacja: Bulwary nad Czarną Hańczą
  • Czas rozpoczęcia: 18:00 (bramki otwieramy o 17:30)
  • Występy: BARANOVSKi, DajToGłośniej, OSYDA, i MESAJAHofficial
  • Rozkręcanie imprezy: Klimat Tworzą Ludzie z DJ-em Słomą (Mariusz Słoma Słomiński) na czele, który zagwarantuje niezapomniane wrażenia i świetną atmosferę.

18 maja (sobota)

  • Dzień Klubowy: odwiedź Kuźnia Food & Drink oraz Ministerstwo Śledzia i Wódki w Suwałkach dla jeszcze więcej dobrej zabawy.
  • Rozgrzewka do Dnia Klubowego: Cafe Stara Łaźnia zaprasza wszystkich na Festiwal Baniek Mydlanych (12:00-15:00) oraz Holi Festiwal Kolorów (15:00-17:00).

Juwenalia to nie tylko czas koncertów, ale także okazja do wspólnej zabawy w bardziej swobodnej, festiwalowej atmosferze. Przygotujcie się na wyjątkowy weekend pełen muzyki, tańca i kolorów. To wydarzenie, które zdecydowanie warto dodać do swojego kalendarza rozrywkowego.

Nie przegapcie tej fantastycznej okazji, by świętować razem z całą społecznością Suwałk i regionu. Czekamy na Was na Bulwarach nad Czarną Hańczą, aby wspólnie uczcić ten wyjątkowy czas dla studentów.