Energetyczne Popołudnie z zumbą na rzecz kotów

energetyczne popoludnie z zumba na rzecz kotow 1

W sobotę 27 kwietnia 2024 roku miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, które poruszyło serca i ciała uczestników – Charytatywny Maraton Zumba®Fitness, zorganizowany z myślą o pomocy naszym mniejszym przyjaciołom, kotom. Wydarzenie to zgromadziło licznych entuzjastów tańca, fitnessu oraz miłośników zwierząt, którzy przyczynili się do zebrania znaczących środków na rzecz potrzebujących kotów.

Zumba z Misją

Podczas kilkugodzinnej imprezy, uczestnicy mieli okazję wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez wykwalifikowane instruktorki, które przyjechały z różnych części regionu, aby wspierać dobrą sprawę. Wśród nich znaleźli się zarówno lokalni liderzy fitness, jak i zaproszeni goście, co tylko podkreśliło wagę i skalę przedsięwzięcia. Tego dnia sala sportowa miejscowego liceum wypełniła się pozytywną energią, zarażając każdego obecnego pasją do ruchu i pomagania.

Zebrana kwota robi wrażenie

Dzięki zaangażowaniu uczestników udało się zebrać 1102 złote i 15 groszy, a także wartościowe dary w postaci 20 litrów żwirku oraz około 25 kilogramów karmy, saszetek i suszonych przysmaków dla kotów. Te środki z pewnością przyczynią się do poprawy życia wielu kotów czekających na adopcję lub te przebywające w schroniskach.

Wdzięczność i podziękowania

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom, wolontariuszom i sponsorom, którzy przyczynili się do tego, że maraton mógł się odbyć. Szczególne podziękowania kierowane są do organizatorów, współorganizatorów, partnerów, którzy z niebywałą energią i zaangażowaniem doprowadzili do tego sukcesu. Podziękowania należą się też lokalnym firmom i instytucjom, które wsparły wydarzenie, między innymi poprzez dostarczenie sprzętu, druk ulotek, czy udostępnienie przestrzeni.

Pozytywna Energia na Scenie

Szczególnie emocjonujące były występy dzieci, które z entuzjazmem i radością zaprezentowały się na scenie, zdobywając aplauz i serca publiczności. Ich energia i zapał do tańca były zaraźliwe, co tylko potęgowało atmosferę tego charytatywnego popołudnia.

Kociarnia Suwałki

Charytatywny Maraton Zumba®Fitness to dowód na to, że sport i taniec mogą być nie tylko źródłem radości i zdrowia, ale także potężnym narzędziem do pomagania innym. Dzięki wspólnym wysiłkom, udało się nie tylko zebrać znaczące środki, ale również uwrażliwić społeczeństwo na potrzeby zwierząt. Organizatorzy już zapowiadają kolejne wydarzenia i mają nadzieję na jeszcze większe zaangażowanie społeczności lokalnej w przyszłości. Niech energia tego dnia będzie inspiracją do dalszych działań na rzecz potrzebujących.

Foto: Dla Dobra Kota – kociarnia TOZ Suwałki