Siódma Edycja Warsztatów Soulwałki Gospel Workshop w Suwałkach

warsztaty dla doroslych vii soulwalki gospel workshop

Siódma Edycja Warsztatów Soulwałki Gospel Workshop w Suwałkach

Miłośnicy muzyki gospel z pewnością nie będą chcieli przegapić nadchodzącego wydarzenia w Suwałkach. Siódma edycja Soulwałki Gospel Workshop, poświęcona pamięci Clarence’a „Mr. Gospel” Eggeltona, odbędzie się w dniach 7-9 czerwca 2024 roku. To wyjątkowa okazja dla dorosłych i młodzieży, aby rozwijać swoje umiejętności wokalne pod okiem doświadczonego instruktora Norrisa Garnera.

Kluczowe informacje o wydarzeniu:

  • Data: 7-9 czerwca 2024
  • Miejsce: szczegóły na stronie SOK
  • Bilety: dostępne online tutaj
  • Koncert finałowy: 9 czerwca, godzina 18:00, sala im. Andrzeja Wajdy

Uczestnicy warsztatów będą mieli szansę zaprezentować efekty swojej pracy podczas Koncertu Finałowego, który odbędzie się z udziałem Suwalskiej Orkiestry Kameralnej. Wydarzenie to nie tylko doskonała okazja do nauki i zdobycia nowych umiejętności, ale także moment celebracji muzyki gospel, która żyje w sercach uczestników.

Dodatkowe informacje o harmonogramie warsztatów można znaleźć na stronie Suwalskiego Ośrodka Kultury oraz na stronie wydarzenia na Facebooku.

Nie przegap tego inspirującego wydarzenia pełnego muzyki, pasji i wspólnoty. Zaplanuj swój czerwcowy weekend w Suwałkach i bądź częścią tej niezwykłej muzycznej przygody.

 

gospel koncert suwalki

Szczegóły wydarzenia
Map

Enter an address or map lat and lng from the Contact tab.

Szczegóły wydarzenia