Juwenalia w Suwałkach 2024 – kolejna karta odsłonięta

Juwenalia w Suwałkach 2024

Juwenalia w Suwałkach 2024

Juwenalia w Suwałkach 2024 – organizatorzy odsłonili kolejną kartę. 17 maja 2024 roku na Bulwarach nad Czarną Hańczą w Suwałkach dla studentów i mieszkańców regionu zagrają gwiazdy z różnych gatunków muzycznych: pop, rock, reggae oraz disco polo/folk. Oprócz BARANOVSKi i DajToGłośniej, do składu dołącza przedstawiciel mocnego grania. Przed Wami jeden z najciekawszych reprezentantów muzyki rockowej w północno-wschodniej Polsce – Osyda.

Wszystkich „Grzeszników” i nie tylko zapraszamy pod samą scenę. „Zanim powiedzą dobranoc” będzie tam prawdziwy ogień. Dajmy im czas, a niedługo ich piosenki będą śpiewane już przez całą Polskę.

Osyda to zespół założony przez Michała Osydę i Bartosza Zackiewicza w 2022 roku. Ich muzyka to rockowa mieszanka nowoczesnych rockowych brzmień okraszonych elektronicznymi wtrętami ze starą dobrą szkołą rock’n’rolla, wyczuwalną w niektórych numerach już od pierwszych taktów. Na juwenaliowej scenie grali już w ubiegłym roku i pokazali się z genialnej strony. Teraz wracają – z jeszcze większym i bogatszym programem.

Jeśli jesteście fanami rocka, warto śledzić ich działalność i być na bieżąco z ich koncertami.

Więcej informacji o wydarzeniu: Juwenalia w Suwałkach 2024