Przybora na 102 – Magda Umer i MUMIO w Suwałkach – Fotorelacja

Przybora na 102 Magda Umer i MUMIO 26

Przybora na 102 – Magda Umer i MUMIO w Suwałkach

W sobotę, 6 kwietnia 2024 roku, w Suwałkach odbyło się wyjątkowe wydarzenie – spektakl “Przybora na 102” z udziałem Magdy Umer i kabaretu Mumio.

O spektaklu

Było zabawnie, ale też refleksyjnie i wzruszająco. Teksty Przybory przeplatały się z szalonymi improwizacjami spod znaku Mumio, dla których udaną kontrę stanowiła kojąca postać Ciotki Mizerii w świetnym wykonaniu Magdy Umer. Ta teatralno – muzyczna konwencja to strzał w dziesiątkę. Różnorodność, wewnętrzna harmonia, lekkość i radość.

Wystąpili

Na scenie wystąpili: Magda Umer, Jadwiga Basińska, Darek Basiński, Jacek Borusiński oraz zespół muzyków.

O wydarzeniu

Na scenie spotkały się trzy artystyczne temperamenty – Jeremiego Przybory, Magdy Umer i Mumio. Było dowcipnie i bardzo zabawnie, ale też refleksyjnie i wzruszająco. Postaci ujmowały wrażliwością i szczerością, a całość była wspaniale wzbogacona muzycznie przez oryginalne trio muzyczne. Teksty Mistrza Jeremiego były przeplatane szalonymi improwizacjami spod znaku Mumio, do których jakże udaną kontrę stanowiła kojąca postać Ciotki Mizerii w świetnym wykonaniu Magdy Umer.

Wrażenia

Wszystko było pięknie z dużym wdziękiem powiedziane i zaśpiewane. Teatralno – muzyczna konwencja okazała się strzałem w dziesiątkę. Pomimo dużej dynamiki i różnorodności, w spektaklu była wewnętrzna harmonia i porządek, jakaś lekkość i radość. Może dlatego, że wzajemna sympatia artystów ma miejsce również poza sceną.

Podsumowanie

Spektakl “Przybora na 102” to wyjątkowe wydarzenie, które łączyło w sobie humor, refleksję i wzruszenie. Na scenie spotkały się trzy artystyczne temperamenty, które stworzyły niezapomniane show. To wydarzenie, którego nie wolno było przegapić.

magda umer mumio suwalki