Pchli Targ 2024 – kolejne spotkanie

pchli targ suwalki 2024 kiedy

Pchli Targ 2024 – Odkryj Skarby w Suwałkach

Suwalski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na kolejną edycję Pchlego Targu, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 7 lipca 2024 roku. Od godziny 9:00 do 13:00 na Placu za Suwalskim Ośrodkiem Kultury (ul. Jana Pawła II 5) będzie można znaleźć wyjątkowe przedmioty i skarby, które czekają na nowych właścicieli.

Pchli Targ to nie tylko okazja do kupowania i sprzedawania używanych rzeczy, ale także miejsce spotkań miłośników unikalnych przedmiotów. Każdy znajdzie coś dla siebie – od książek, zabawek, przez oryginalne ubrania, aż po praktyczne gadżety.

Wstęp na Pchli Targ jest wolny, a wystawcy nie ponoszą żadnych opłat za stoiska. Każdy wystawca samodzielnie organizuje swoje stoisko i jest odpowiedzialny za jego posprzątanie po zakończeniu wydarzenia.

Pchli Targ w Suwałkach odbywa się regularnie od czerwca do września w godzinach 9:00-13:00. To doskonała okazja, aby spędzić niedzielne przedpołudnie w miłej atmosferze, poszukując unikalnych przedmiotów i ciesząc się towarzystwem innych pasjonatów.

Zapraszamy do udziału i życzymy udanych łowów.