Znamy zwycięzcę I Mistrzostw Karaoke w Suwałkach

znamy zwyciezce i mistrzostw karaoke w suwalkach

I Mistrzostwa Karaoke w Suwałkach

Zakończyły się I Mistrzostwa Karaoke. Te wyjątkowe wydarzenie na długo zapisze się w pamięci miłośników dobrej zabawy i pasjonatów śpiewu. Pierwsze Mistrzostwa Karaoke w Suwałkach zgromadziły dwunastu zawodników, którzy stanęli do rywalizacji, by udowodnić swoje wokalne umiejętności. Wśród uczestników znaleźli się Jacek, Patryk, Justyna, Kamil, Angelika, Kasia, Tomasz, Patrycja, Paulina, Joachim, Paulina i Robert. Po emocjonujących rundach, pełnych niespodzianek i zaskakujących zwrotów akcji, do finału dotarły trzy utalentowane wokalistki: Angelika, Kasia oraz Paulina.

Finał Pełen Emocji

Finał mistrzostw okazał się prawdziwym muzycznym świętem. Angelika, zdobywczyni pierwszego miejsca, urzekła jury wykonaniem piosenki „Szukaj mnie”, demonstrując nie tylko swój wyjątkowy talent, ale i emocjonalny przekaz. Drugie miejsce przypadło Paulinie, która z energią i zaangażowaniem zaśpiewała utwór Whitney Houston – „I Wanna Dance With Somebody” pokazując swoje imponujące umiejętności wokalne. Na trzecim stopniu podium znalazła się Kasia, która zaśpiewała piosenkę „Skrzydlate ręce” zespołu Enej.

Jury I Mistrzostw Karaoke w Suwałkach

  • Kamil Czupryński /właściciel strony z wydarzeniami z Suwałk miejskiplakat.pl, administrator wielu portali, współtwórca wielu imprez hip-hopowych/
  • Karol Świerzbin /Centrum Informacji Turystycznej w Suwałkach, kreatywny animator życia kulturalnego w Suwałkach/
  • Kamil Ciszewski /Właściciel portalu Miasto Suwałki, Dawne Suwałki, założyciel klubu Strongman Suwałk, aktywny sportowiec i społecznik/

Niezapomniana Atmosfera

Mistrzostwa charakteryzowały się nie tylko wysokim poziomem wykonawczym, ale także wyjątkową atmosferą. Organizatorzy zadbali o to, by każdy uczestnik, jak i gość wydarzenia, czuł się częścią wielkiej muzycznej rodziny. Po wręczeniu nagród, finałowe trio – Angelika, Paulina i Kasia – zaśpiewały wspólnie piosenkę Jerzego Stuhra „Śpiewać każdy może”, co było symbolicznym i emocjonalnym zwieńczeniem całego wydarzenia. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych, a wszyscy świetnie się bawili, śpiewając i tańcząc w rytmie znanych i lubianych hitów.

Wyjątkowy Prowadzący

Nie można zapomnieć o prowadzącym wieczór, znanym jako FUTRZAK, który nie tylko doskonale poradził sobie z rolą gospodarza, ale również pokazał swoje wokalne umiejętności. Jego charyzmatyczne prowadzenie, pełne humoru i ciepła, sprawiło, że uczestnicy czuli się swobodnie i mogli w pełni oddać się radości śpiewu.

Nagrody i Wyróżnienia

Zwyciężczynie otrzymały atrakcyjne nagrody, które były dodatkowym motywatorem do wzięcia udziału w rywalizacji.

Mistrzostwa Karaoke w Suwałkach pokazały, że miasto żyje muzyką i jest miejscem, gdzie talent spotyka się z pasją. To wydarzenie nie tylko wyłoniło najlepszych wokalistów-amatorów, ale również połączyło ludzi różnych pokoleń poprzez wspólną miłość do śpiewu. Już teraz nie możemy się doczekać kolejnej edycji, która z pewnością przyniesie jeszcze więcej emocji i niezapomnianych występów.

Sponsorzy nagród

Ministerstwo Śledzia i Wódki – Suwałki

Esotiq Suwałki

VIP Studio

Photo_Krzyżewska

 

 

Ostatnio dodane wydarzenia