ŚWIATOWY DZIEŃ SZTUKI i WYPOWIEDZI BEZ TYTUŁU

swiatowy dzien sztuki i wypowiedzi bez tytulu

ŚWIATOWY DZIEŃ SZTUKI i WYPOWIEDZI BEZ TYTUŁUArtystyczne warsztaty inspirowane twórczością Katarzyny Kobro i Alfreda Wierusza Kowalskiego odbędą się w Suwałkach w Patio SOK. To wydarzenie, które serdecznie zaprasza twórczych ludzi w każdym wieku. Oto szczegóły:

  • Data: 15.04.2024
  • Godzina: 18:00
  • Miejsce: Patio SOK, ul. Papieża Jana Pawła II 5, Suwałki
  • Wstęp wolny

Zapraszamy do udziału w tym twórczym laboratorium, gdzie będzie można wykorzystać swój indywidualny język sztuki, wiedzę, kreatywność oraz umiejętności. Młodzież, osoby dorosłe, seniorzy – wszyscy są mile widziani! Przyjdźcie z projektem koncepcyjnym lub po prostu gotowi do tworzenia.

W przestrzeni Patio, w otoczeniu rysunków i obrazów malarskich, będziecie mieli okazję wyrazić swoje emocje, przenieść je na papier, płótno (blejtram) lub inny materiał. Do wykorzystania będą różne techniki, takie jak akwarele, akryle, tusz, drut, sznurek, papierowe rury, kartony czy kolorowe papiery. Sztalugi i stoły już czekają na artystów!

Motto tego wydarzenia brzmi“Tworzysz to, co kochasz.” – Mieczysław Iwaszko.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku. To doskonała okazja, aby zanurzyć się w sztuce, wyrazić swoją twórczość i spotkać innych pasjonatów. Do zobaczenia na Światowym Dniu Sztuki.

Szczegóły wydarzenia
Szczegóły wydarzenia