Suwalskie Klasyki Nocą 2024

suwalskie klasyki noca 2024

Suwalskie Klasyki Nocą 2024 – Rajd i Wystawa Pojazdów Zabytkowych

Zapraszamy na kolejną edycję wydarzenia „Suwalskie Klasyki Nocą”, które odbędzie się w Suwałkach. To wyjątkowe wydarzenie skierowane jest zarówno do właścicieli pojazdów zabytkowych, starszych niż 30 lat, jak i do szerokiego grona entuzjastów motoryzacji i publiczności.

Program Wydarzenia:

  • 10:00-17:00 Rajd Krajoznawczy: Podczas rajdu uczestnicy przejadą trasę o długości 150 km, zaliczając 10 punktów kontrolnych. Rajd to doskonała okazja do zwiedzania malowniczych zakątków Suwalszczyzny w towarzystwie zabytkowych pojazdów.
  • 17:30 Zbiórka na Paradę: Uczestnicy zlotu zbierają się, aby przygotować się do parady, która rozpocznie się o godzinie 18:15.
  • 18:15 Parada: Głównym punktem wydarzenia będzie parada, podczas której zabytkowe pojazdy przemierzą ulice miasta, prezentując swoje niepowtarzalne piękno i historyczną wartość.

Informacje Dodatkowe:

  • Wpisowe za udział w rajdzie wynosi 50 PLN.
  • Wstęp na wystawę pojazdów jest bezpłatny. Na bramce obowiązuje selekcja wiekowa pojazdów (wyjątek stanowią maluchy, polonezy itp.).
  • Organizatorzy zapewniają doskonałą atmosferę i gwarantowaną dobrą pogodę.

To doskonała okazja, by zobaczyć unikatowe samochody i spędzić czas w gronie pasjonatów motoryzacji. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą doświadczyć niezapomnianych emocji i podziwiać piękno zabytkowych pojazdów.

Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie na Facebooku: tutaj.

Nie przegapcie tej wyjątkowej nocy pełnej klasyki i elegancji na suwalskich ulicach.

Szczegóły wydarzenia
Szczegóły wydarzenia