Podróże z Pasją. Kosmiczna Podróż

podroze z pasja kosmiczna podroz

Podróże z Pasją: Kosmiczna Podróż z Jarosławem Karpowiczem

Zapraszamy na kwietniowe spotkanie z cyklu Podróże z Pasją, które odbędzie się 11 kwietnia 2024 roku o godzinie 17:00 w Kawiarence Artystycznej SOK. Tym razem naszym gościem będzie Jarosław Karpowicz, który podzieli się swoją fascynacją kosmosem i wszechświatem.

O spotkaniu

Jarosław Karpowicz, pasjonat i obserwator kosmosu, zabierze nas w podróż po nieograniczonych przestworzach wszechświata. Opowie o tym, jak ważne jest obserwowanie otaczającej nas rzeczywistości i dzielenie się tymi spostrzeżeniami. Poruszy także temat naszej roli i znaczenia w ogromie kosmosu, przywołując refleksję, że „życie w świecie i nie rozumienie jego sensu to jak błąkać się w bibliotece nie dotykając książek”.

Dla kogo jest to spotkanie?

Spotkanie skierowane jest do wszystkich, którzy szukają inspiracji, chcą poszerzyć swoje horyzonty myślowe oraz do tych, którzy fascynują się kosmosem i chcą dowiedzieć się więcej o obserwacji nieba.

Szczegóły wydarzenia

Data: 11.04.2024

Godzina: 17:00

Miejsce: Kawiarenka Artystyczna SOK, Suwałki, ul. T. Noniewicza 71

Wstęp: Wolny

Spotkanie z Jarosławem Karpowiczem to niepowtarzalna okazja, aby zanurzyć się w dyskusję o kosmosie i zastanowić się nad naszym miejscem we wszechświecie. To również szansa na to, by nauczyć się, jak obserwować i doceniać to, co dzieje się dookoła nas, na niebie i w życiu.

Dołącz do nas

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia i wzięcia udziału w tej wyjątkowej podróży po nieznanych zakątkach wszechświata. To doskonała okazja, by posłuchać inspirujących opowieści i rozmów, które mogą zmienić sposób, w jaki patrzymy na świat i kosmos.

Więcej informacji oraz aktualizacje znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku. Zapraszamy serdecznie wszystkich pasjonatów kosmosu, astronomii i tych, którzy chcą rozszerzyć swoje horyzonty.

Szczegóły wydarzenia
Szczegóły wydarzenia