Podróże z Pasją: Kanada i Alaska – klejnot dzikiej przyrody

podroze z pasja kanada i alaska klejnot dzikiej przyrody

Podróże z Pasją: Kanada i Alaska – klejnot dzikiej przyrody

Zapraszamy wszystkich miłośników podróży i niezwykłych przygód na niezapomniane spotkanie z cyklu „Podróże z Pasją”. Tym razem naszymi przewodnikami po nieodkrytych zakątkach świata będą Anna i Jarosław Ruszewscy, którzy zabiorą nas w fascynującą podróż do Kolumbii Brytyjskiej – klejnotu dzikiej przyrody Kanady, a także odkryją przed nami tajemnice Alaski.

Kolumbia Brytyjska: Raj na Ziemi

Kolumbia Brytyjska, najdalej wysunięta na zachód prowincja Kanady, jest miejscem, które z pełnym przekonaniem można nazwać rajem na Ziemi. To kraina, w której natura pokazuje swoje najpiękniejsze oblicze. Urokliwe Góry Skaliste, malownicze Góry Nadbrzeżne oraz liczne mniejsze pasma górskie sprawiają, że krajobraz Kolumbii Brytyjskiej jest niezwykle zróżnicowany i pełen naturalnych cudów. Wybrzeże prowincji zachwyca wielością fiordów i wysp, tworząc krajobraz jak z najlepszych pocztówek.

To właśnie tutaj znajduje się aż 6 parków narodowych, które są domem dla dzikiej przyrody, niezwykłych form lodowych i skalnych, gorących źródeł oraz dziewiczych plaż. Kolumbia Brytyjska to miejsce, w którym każdy miłośnik natury poczuje się jak w raju.

Spotkanie w Kawiarence Artystycznej SOK

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 14 marca 2024 roku o godzinie 17:00 w Kawiarence Artystycznej SOK przy ulicy T. Noniewicza 71 w Suwałkach. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Będzie to wyjątkowa okazja, aby posłuchać opowieści Anny i Jarosława Ruszewskich, którzy swoją pasją i doświadczeniem przeniosą nas w odległe rejony Kanady i Alaski.

Zachęcamy do udziału

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby zanurzyć się w świat dzikiej przyrody i nieodkrytych zakątków Kanady i Alaski. Spotkanie „Podróże z Pasją: Kanada i Alaska – klejnot dzikiej przyrody” to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy marzą o podróżach, pragną poszerzyć swoje horyzonty i zainspirować się do własnych przygód.

Do zobaczenia w Kawiarence Artystycznej

Szczegóły wydarzenia
Szczegóły wydarzenia