Koncert – Zimne Dranie

podlaskie inhalacje muzyczne koncert zimne dranie

Koncert Zimne Dranie

W dniu 20 marca 2024 roku o godzinie 18:00 w Suwalskim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert Zimne Dranie. To wydarzenie, które nie tylko przyniesie odrobinę nostalgii, ale także zapewni wieczór pełen niezapomnianych dźwięków i emocji.

Zespół Zimne Dranie zadebiutował na scenie wiosną 2011 roku, a już od samego początku zdobył serca publiczności swoją oryginalnością i talentem. Nazwa grupy pochodzi od piosenki Henryka Warsa Już taki jestem zimny drań, co stanowi tylko wstęp do ich niezwykłego repertuaru.

Tworząc program Koncerty muzyki filmowej, członkowie zespołu wcielają w życie muzykę z lat 20. i 30. XX wieku, zainspirowani twórczością tamtych czasów. Ich oryginalne aranżacje polskich piosenek międzywojennych przywracają do życia nie tylko dźwięki, ale także atmosferę tamtych lat.

Suwalski Ośrodek Kultury, we współpracy z Podlaskim Instytutem Kultury, z dumą prezentuje ten niezwykły koncert, który zapowiada się jako wyjątkowe wydarzenie na kulturalnej mapie miasta.

Wejściówki na koncert są bezpłatne i do odbioru w kasie Suwalskiego Ośrodka Kultury. Sala im. A. Wajdy, mieszcząca się przy ulicy Jana Pawła II 5, będzie gościć to wydarzenie, które na pewno przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom klasycznej i wyjątkowej muzyki.

Nie przegap okazji, by uczestniczyć w koncercie Zimne Dranie – wieczorze pełnym wspaniałej muzyki i niezapomnianych wspomnień z dawnych lat.

Informacje o wydarzeniu:

  • Data: 20 marca 2024 roku
  • Godzina: 18:00
  • Miejsce: Sala im. A. Wajdy, Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Jana Pawła II 5
  • Organizator: Podlaski Instytut Kultury, Podlaskie
  • Współorganizator: Suwalski Ośrodek Kultury

 

Szczegóły wydarzenia
Szczegóły wydarzenia