Piosenka jest dobra na wszystko. Leszek A. Moczulski na bis

piosenka jest dobra na wszystko leszek a moczulski na bis

„Piosenka jest dobra na wszystko” – Leszek A. Moczulski na bis

Czy można wyobrazić sobie dzień bez poezji? Charles Baudelaire twierdził, że „każdy zdrowy człowiek może przeżyć bez jedzenia dwa dni, ale nie bez poezji”. W duchu tych słów zapraszamy wszystkich miłośników literatury i sztuki słowa na drugie spotkanie poświęcone twórczości wybitnego poety z Suwałk, Leszka Aleksandra Moczulskiego. To wyjątkowa okazja, by przybliżyć się do niezwykłego dziedzictwa tego artysty, którego prace są prawdziwym skarbem polskiej poezji.

Leszek Aleksander Moczulski – poeta sercem związany z Suwałkami

Leszek Aleksander Moczulski, znany ze swojej bogatej i zróżnicowanej twórczości, pozostawił po sobie nie tylko wiersze, ale także piosenki, które do dziś poruszają serca i umysły odbiorców. Jego twórczość charakteryzuje się głębokim przesłaniem, liryzmem oraz umiejętnością dotarcia do uniwersalnych prawd o człowieku i otaczającym go świecie.

Drugie spotkanie z twórczością Moczulskiego

Nasze drugie spotkanie z cyklu „Piosenka jest dobra na wszystko” będzie wyjątkową okazją do eksploracji dorobku Leszka Aleksandra Moczulskiego. Do udziału w wydarzeniu zaprosiliśmy syna poety, Mateusza Moczulskiego, oraz Zbigniewa Fałtynowicza, przyjaciela rodziny i znawcę jego twórczości. Razem odkryjemy nie tylko znane utwory, ale także te mniej popularne, które rzucają nowe światło na artystyczną duszę poety.

Szczegóły wydarzenia:

Data: 15 kwietnia 2024 roku

Godzina: 18:00

Miejsce: Kawiarenka Artystyczna, ul. T. Noniewicza 71

Wstęp wolny: Bezpłatne wejściówki do odbioru w Informacji Suwalskiego Ośrodka Kultury, ul. T. Noniewicza 71, dostępne od wtorku, 9 kwietnia.

Zachęcamy wszystkich, którzy pragną spędzić wieczór w otoczeniu piękna słowa i muzyki, do wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu. Jest to nie tylko okazja do pogłębienia wiedzy o twórczości Leszka Aleksandra Moczulskiego, ale również szansa na osobiste przeżycia kulturowe, które pozostaną z nami na długo.

Do zobaczenia w Kawiarence Artystycznej – miejsce, gdzie poezja i piosenka splatają się, tworząc niezapomnianą atmosferę.

Szczegóły wydarzenia
Szczegóły wydarzenia