Paulina Potocka Stand-up: Ja to mam szczęście

paulina potocka stand up

Paulina Potocka Stand-up: Ja to mam szczęście

Zapraszamy na jesienną trasę Pauliny Potockiej z jej najnowszym programem stand-upowym Ja to mam szczęście. W swoim nowym materiale Paulina opowie o śmiesznych i niezapomnianych przygodach związanych z zaręczynami, planowaniem ślubu, oraz codziennymi sytuacjami, które przytrafiły się jej na basenie czy w trakcie podróży po Polsce.

O Programie

Paulina Potocka, znana z wyrafinowanego poczucia humoru, zabierze Was w podróż po swoim życiu pełnym absurdów i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Poruszy tematy tak różnorodne jak tęsknota za Elżbietą II, wpływ polskiej inflacji na klientów Biedronki, a także nietuzinkowe spotkania z ludźmi. Znana z nieszablonowego podejścia do stand-upu, Paulina zaprezentuje styl pełen abstrakcji i humorystycznych obserwacji, bez pośpiechu eksplorując codzienne absurdalności.

Paulina od lat cieszy się uznaniem na polskiej scenie komediowej, zdobywając liczne wyróżnienia na festiwalach komediowych. Słynie z unikatowego stylu, który łączy w sobie abstrakcję z absurdem, tworząc niepowtarzalne historie, które rozśmieszają do łez.

Poprzednie sukcesy

Jej talent został doceniony nie tylko przez publiczność, ale i jury wielu festiwali. Paulina Potocka to laureatka drugiego miejsca na PACE 2018 oraz pierwszego na Mulatce 2017. Dwa razy z rzędu zdobyła tytuł Królowej Łgarzy na Festiwalu Małych Form Satyrycznych w Bogatyni. Nie zabraknie również anegdot z jej telewizyjnych występów w Polsacie, TV4, TVP Rozrywka oraz Comedy Central Polska.

Fani stand-upu mogą również znać Paulinę jako prowadzącą białostocką scenę standupową, gdzie regularnie prezentuje nowe materiały, zarówno swoje, jak i zaproszonych gości.

Ulubione

Paulina nie kryje również swoich osobistych upodobań. Jej ulubioną piosenką jest Nie poganiaj mnie, bo tracę oddech, co dodaje jej postaci jeszcze więcej barw.

Obejrzyj poprzedni program

Zapraszamy do obejrzenia jej poprzedniego programu komediowego Awokado, dostępnego na YouTube:

 

Szczegóły wydarzenia
Bilety
Bilet
50
Szczegóły wydarzenia