MIASTO KOBIET w Ministerstwie

miasto kobiet panie przejmuja klub

Zaproszenie na wydarzenie „MIASTO KOBIET”.

Serdecznie zapraszamy na wyjątkową noc w naszym klubie, która odbędzie się pod hasłem „MIASTO KOBIET” Tego wieczoru panie przejmują kontrolę, by celebrować swoją niepowtarzalność i energię w wyjątkowym stylu. Przygotuj się na noc pełną zabawy, muzyki i wyjątkowych atrakcji dedykowanych specjalnie dla Was!

Szampan na powitanie

Przybywajcie wcześnie, gdyż dla pierwszych Pań mamy przygotowaną specjalną niespodziankę – butelkę szampana, by rozpocząć tę noc od odrobiny bąbelków.

Specjalne drineczki w promocyjnych cenach

Oprócz standardowej oferty baru, tego wieczoru znajdziecie u nas menu specjalnych drinków przygotowanych z myślą o kobietach. Nie przegapcie okazji, by spróbować wyjątkowych koktajli w specjalnych cenach.

Fotograf na wydarzeniu

Chcecie uwiecznić wspólne chwile z przyjaciółkami? Nic prostszego! Na terenie klubu będzie dostępny profesjonalny fotograf, który z radością uwieczni Wasze najlepsze momenty. To idealna okazja, by zrobić zdjęcia w pełnym blasku.

Muzyka, która porusza

Wasze ulubione hity będą rozbrzmiewać na parkiecie przez całą noc! Przygotujcie się na niezapomnianą dawkę energii muzycznej, która sprawi, że nie będziecie chciały opuścić tańca nawet na chwilę.

Wstęp wolny dla grup

Zabierzcie ze sobą koleżanki, a wstęp do klubu będzie dla Was całkowicie za darmo. To doskonały powód, by spędzić ten wieczór w większym gronie i bawić się do białego rana.

Przygotuj się na wyjątkową noc

Czas wyciągnąć z szafy tę świecącą sukienkę, odkurzyć szpilki i przygotować się na niezapomnianą noc pełną wrażeń, zabawy i niezwykłych wspomnień.

Szczegóły:

  • Data: 13 kwietnia
  • Godzina rozpoczęcia: 21:00
  • Wstęp: 20 PLN
  • Lokalizacja: Ministerstwo Śledzia i Wódki, Suwałki, ul. Kościuszki 54

Nie przegapcie tej wyjątkowej nocy. Dołączcie do nas i świętujcie w rytmie „MIASTA KOBIET”. Zapraszamy serdecznie wszystkie Panie do wspólnej zabawy.

Szczegóły wydarzenia
Szczegóły wydarzenia