Mama tata i ja | rodzinne warsztaty tradycyjnych ozdób wielkanocnych

mama tata i ja rodzinne warsztaty tradycyjnych ozdob wielkanocnych

Zbliża się pora Wielkanocy i wiosennego przebudzenia. Drzewa zaczną zdobić puszyste kotki, a zieleniąca się przyroda zapowiada nadejście nowego życia. W tym szczególnym czasie, nasze domy wypełnią się kolorowymi palmami i pisankami, które są symbolem świątecznej tradycji. Zapraszamy do tworzenia tych dekoracji metodami tradycyjnymi, dającymi szansę na stworzenie unikatowych i pełnych znaczenia ozdób. Taką możliwość oferują marcowe warsztaty „Mama, Tata i Ja”, organizowane przez Klub Twórców Tradycyjnych przy Pracowni Dziedzictwa Kulturowego SOK.

📅 Kiedy? 16 marca 2024 r., z możliwością uczestnictwa w jednej z dwóch tur: 10:00-12:00 lub 13:00-15:00.

📍 Gdzie? Kawiarenka Artystyczna SOK, ul. Noniewicza 71.

Warsztaty są skierowane do rodzin z dziećmi (od 6. roku życia), a także do dziadków i opiekunów, którzy pragną wspólnie spędzić czas, tworząc świąteczne dekoracje. Udział w zajęciach jest bezpłatny, lecz ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, wymagana jest wcześniejsza rezerwacja.

📧 Rezerwacje mailowe: magdalena.zielinska@soksuwalki.eu

📞 Rezerwacje telefoniczne: 87 563 85 45

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku: Mama, Tata i Ja – rodzinne warsztaty tradycyjnych ozdób wielkanocnych.

Dołączcie do nas na tych wyjątkowych warsztatach, by wspólnie celebrować tradycje i przygotować się na nadchodzące święta Wielkanocne.

Szczegóły wydarzenia
Szczegóły wydarzenia