KONCERT – ZMIANA WACHTY na Dzień Kobiet

koncert zmiana wachty na dzien kobiet

Specjalny Koncert Szantowy „Zmiana Wachty” z Okazji Dnia Kobiet

W nadchodzący Dzień Kobiet, miłośnicy morza, żeglarstwa i dobrej muzyki będą mieli wyjątkową okazję, by uczestniczyć w niezapomnianym wydarzeniu. Zapraszamy na specjalny koncert szantowy w wykonaniu znanego i cenionego zespołu Zmiana Wachty. Ten wyjątkowy wieczór obiecują wypełnić muzyczne niespodzianki, które z pewnością zachwycą każdego.

Zmiana Wachty, zespół z bogatą historią, od 2006 roku zdobywa serca słuchaczy swoją niepowtarzalną muzyką. W skład zespołu wchodzą:

  • Emil Kulbacki – wokal,
  • Andrzej Raczyło – wokal, akordeon,
  • Krzysztof Masłowski – wokal, gitara akustyczna,
  • Edward Darmetko – wokal, gitara basowa.

Ich repertuar to przede wszystkim współczesna piosenka żeglarska, która czerpie z bogactwa folkloru polskiego, francuskiego oraz irlandzkiego. W utworach Zmiany Wachty odnajdziemy zarówno energetyczne rytmy polki, relaksującą bossa-novę, jak i klimatyczne ballady czy tradycyjny śpiew a’capella. To różnorodność, która sprawia, że ich muzyka trafia w serca słuchaczy o najróżniejszych gustach.

Nie przegap okazji, by doświadczyć tej wyjątkowej mieszanki muzycznej. Zapraszamy na koncert, który będzie nie tylko hołdem dla kobiet, ale także świętowaniem wspólnoty, muzyki i morza.

Szczegóły wydarzenia
Szczegóły wydarzenia