Koncert Zespołu 'THE ANCIMONS’ ZUZA BAUM SEXTET

koncert zespolu the ancimons zuza baum

Zagra dla Was zespół 'The Ancimons’

To szóstka muzycznie odmiennych osobowości, która zdecydowała się na wspólną podróż w odkrywanie świata soulu i jazzu, hip hopu i world music. ’Nasza muzyka to przede wszystkim wolność, która pozwala nam na taniec pomiędzy różnymi gatunkami muzycznymi. Lawirując gdzieś pomiędzy jazzem, hip hopem i wpływami muzyki afrykańskiej inspirujemy się wzajemnie i tworzymy coś unikatowego.’ – mówią o swojej twórczości muzycy The Ancimons.

„THE ANCIMONS” ZUZA BAUM SEXTET – laureaci tegorocznego Lady’s Jazz Festiwal w Gdyni wystąpi w Rozmarino 22 lutego 2024 roku.

ZUZA BAUM – wokalistka, rapująca tekściarka, flecistka, studentka Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie w klasie fletu jazzowego dr. Leszka ‚Hefi’ Wiśniowskiego. Uczennica Szkoły Muzycznej I i II stopnia im Bronisława Rutkowskiego w Krakowie, w klasie wokalistyki jazzowej pod kierownictwem Marceliny Gawron. W 2021 roku rozpoczęła współpracę ze swoim pierwszym, w pełni autorskim zespołem, który współtworzą; Kuba Banaszek, Mateusz Szczypka, Alan Wykpisz oraz Maks Olszewski. W maju 2021 roku Zuza Baum otrzymała Stypendium Twórcze Miasta Krakowa, zaś w październiku wystąpiła na deskach Teatru Słowackiego wraz z projektem „The Generations” w ramach festiwalu Krakowskie Zaduszki Jazzowe.

Więcej informacji: Strona wydarzenia na Facebooku.

Szczegóły wydarzenia
Szczegóły wydarzenia