Koncert Myslovitz w Suwałkach

myslovitz 25 lat milosci w czasach popkultury

Myslovitz Świętuje 25 Lat Albumu „Miłość w Czasach Popkultury” – Kultowego Dzieła Polskiego Rocka

W historii polskiej muzyki rockowej jest niewiele takich albumów, które można by nazwać kamieniami milowymi. Myslovitz z albumem „Miłość w Czasach Popkultury” z pewnością stworzył jeden z nich. To on, wydany w 1999 roku, zdefiniował nowe brzmienie i poetycką głębię w rodzimej scenie muzycznej, przynosząc zespołowi z Mysłowic rozgłos, który przetrwał dekady.

Album, który ukształtował pokolenia

„Miłość w Czasach Popkultury” nie jest tylko kolejnym albumem w dorobku zespołu Myslovitz. To przełomowe dzieło, które zyskało nie tylko lawinę nagród branżowych i uznania krytyków, ale również miłość i popularność wśród fanów muzyki niemal każdego gatunku. Dzięki takim hitom jak „Długość dźwięku samotności”, „Chłopcy”, „Dla Ciebie”, „Kraków”, czy „My”, album nie tylko podbił polskie listy przebojów, ale też pozwolił Myslovitz wystąpić obok światowych sław na największych scenach i festiwalach Europy.

Teksty z tego albumu, pełne poetyckości i muzycznej wrażliwości, wywarły wpływ na słowniki młodzieży inteligenckiej, a nawet znalazły swoje miejsce w podręcznikach i encyklopediach muzyki. Myslovitz, dzięki swojej autentyczności i ponadczasowym kompozycjom, zyskał status ikony sceny alternatywnej, nie tracąc przy tym niczego ze swojej artystycznej tożsamości.

Nowe pokolenie, nowa młodość

Teraz, gdy Myslovitz obchodzi 25 lat swojego kultowego albumu, możemy obserwować zespół przeżywający swoją drugą młodość. Nowe pokolenia, które nie były jeszcze na świecie, gdy album królował na listach przebojów, odkrywają dla siebie te kultowe dźwięki. A zespół, wspierany od czterech lat przez nowego wokalistę Mateusza Parzymięso, którego własna tożsamość muzyczna została ukształtowana przez muzykę Myslovitz, jest gotowy zabrać nas w podróż przez ten legendarny album.

Trasa koncertowa – „25 lat Miłości w Czasach Popkultury”

To nie tylko nostalgiczny powrót do korzeni – będzie to podróż przez całą karierę Myslovitz, z utworami z najnowszego albumu „Wszystkie narkotyki świata”, który ukazał się w 2023 roku. Trasa koncertowa to obietnica powrotu do najlepszych klubów i sal koncertowych, gdzie zespół ponownie rozgości się z największymi hitami.

Informacje o koncercie w Suwałkach

  • Data: Piątek, 29 listopada 2024 o godzinie 19:00
  • Miejsce: Suwałki, szczegóły wkrótce na stronie wydarzenia.

To będzie prawdziwa uczta dla ucha i serca, nie tylko dla największych fanów Myslovitz, ale dla każdego, kto ceni sobie doskonałą muzykę rockową. Zapraszamy na koncerty w ramach trasy „25 lat Miłości w Czasach Popkultury”.

Sprawdźcie szczegóły na stronie wydarzenia na Facebooku: Myslovitz – 25 lat Miłości w Czasach Popkultury w Suwałkach.

Szczegóły wydarzenia
Szczegóły wydarzenia