KONCERT HORNTET

koncert horntet

Koncert HORNTET w Rozmarino

Zapraszamy na koncert zespołu HORNTET, który odbędzie się 25 kwietnia 2024 roku o godzinie 17:00 w Rozmarino. HORNTET to grupa utalentowanych muzyków, absolwentów Akademii Muzycznych w Krakowie i Katowicach, którzy łączą jazz lat 60. z nowoczesnymi technikami wykonawczymi, tworząc surowe i elektryzujące brzmienie.

O Zespole:

HORNTET składa się z doświadczonych, ekspresyjnych muzyków, którzy na scenie muzycznej wyróżniają się nietuzinkową werwą i fakturalnie zaawansowanym brzmieniem. Inspirują się jazzem lat 60., a w ich repertuarze znajdują się zarówno własne kompozycje, jak i aranżacje standardów jazzowych takich wielkich postaci jak Horace Silver i Thelonious Monk.

Skład Zespołu:

  • Robert Wypasek – saksofon tenorowy i sopranowy
  • Szymon Ziółkowski – saksofon altowy i sopranowy
  • Bartłomiej Leśniak – fortepian
  • Mikołaj Sikora – kontrabas
  • Piotr Przewoźniak – perkusja

Osiągnięcia:

Zespół został doceniony na wielu konkursach i festiwalach, zdobywając liczne nagrody, w tym I miejsce na Tarnów International Jazz Contest, tytuł najlepszego zespołu na XXIII Przeglądzie Zespołów Jazzowych i Bluesowych w Gdyni, a także Grand Prix na wielu prestiżowych konkursach jazzowych w Polsce. Ich debiutancka płyta, wydana po wygranej w konkursie “Jazzowy Debiut Fonograficzny”, spotkała się z ciepłym przyjęciem zarówno wśród krytyków, jak i słuchaczy.

Szczegóły Wydarzenia:

  • Data: 25 kwietnia 2024
  • Godzina: 17:00
  • Miejsce: Rozmarino

Zaproszenie:

Dołącz do nas na koncercie HORNTET i pozwól się porwać unikalnemu brzmieniu, które łączy w sobie tradycję jazzu z nowoczesnością. To będzie wieczór pełen ekspresji i niezapomnianych wrażeń muzycznych.

Więcej informacji, w tym szczegóły dotyczące biletów, znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by na żywo doświadczyć talentu i pasji, jakie niesie ze sobą muzyka HORNTET. Zapraszamy wszystkich miłośników jazzu i nie tylko.

Szczegóły wydarzenia
Map

Enter an address or map lat and lng from the Contact tab.

Szczegóły wydarzenia