Kicz Party Powraca – Druga Edycja Imprezy

kicz party z lat 80 90 druga edycja

Kicz Party Powraca – Druga Edycja Imprezy

Już 22 czerwca 2024 roku, Suwałki staną się miejscem pełnym muzycznej magii i kolorowego kiczu. Druga edycja Kicz Party to wyjątkowa okazja, aby przenieść się w czasie i ponownie przeżyć największe muzyczne hity lat 70., 80., 90. oraz najnowsze przeboje. Impreza odbędzie się w Piwiarni Warka, gdzie startujemy o godzinie 21:00.

Muzyka i Atmosfera

Za oprawę muzyczną tego wieczoru odpowiedzialni będą Bracia Czekay, znani z doskonałego wyczucia rytmu i energii, które potrafią przekazać swojej publiczności. Będziemy mogli usłyszeć przeboje, które na stałe wpisały się w kanon muzyki rozrywkowej, gwarantując niezapomniane wspomnienia i świetną zabawę.

Styl i Przebrania

Tego wieczoru zachęcamy wszystkich do przybycia w wyjątkowych strojach odpowiadających tematyce Kicz Party. Dresy, błyszczące materiały i kolorowe dodatki będą mile widziane. Najlepsze przebranie zostanie nagrodzone specjalnym prezentem od szefa – z pewnością warto postarać się o oryginalny strój.

Bilety

Bilety można nabyć w przedsprzedaży w cenie 20 zł, co obejmuje również rezerwację stolika. W dniu imprezy cena biletu wynosi 30 zł. Warto się pośpieszyć, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. Impreza przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Informacje i Kontakt

Więcej informacji można uzyskać, dzwoniąc pod numer 666-468-842 lub osobiście w Piwiarni Warka. Zachęcamy również do odwiedzenia strony wydarzenia na Facebooku tutaj.

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia – Kicz Party to gwarancja niezapomnianej zabawy, świetnej muzyki i kolorowej atmosfery.

Szczegóły wydarzenia
Map

Enter an address or map lat and lng from the Contact tab.

Szczegóły wydarzenia