III Otwarta Wędrówka + Ognisko – Wigierski Park Narodowy – Suwalskie Wędrówki

iii otwarta wedrowka ognisko wigierski park narodowy suwalskie wedrowki

III Otwarta Wędrówka + Ognisko – Wigierski Park Narodowy – Suwalskie Wędrówki

Zapraszamy na III Otwartą Wędrówkę z Ogniskiem w ramach Suwalskich Wędrówek. Po entuzjastycznym przyjęciu poprzednich edycji, z przyjemnością informujemy o kolejnym wydarzeniu.

Tym razem spotkamy się w Wigierskim Parku Narodowym, by odkrywać jego malownicze tereny leśno-jeziorne. Przewidziane trasy prowadzą przez kompleksy leśne Sucharów, brzegi rzeki Kamionki, jeziora Gałęziste oraz Samle, a także lasy w okolicach Leszczewa i Krzywego.

Spotkanie rozpoczniemy o godzinie 8:30 na parkingu pod Dyrekcją WPN. Bilet wstępu na teren parku można zakupić online lub na miejscu (koszt: 8/4 zł). Prosimy o przygotowanie odliczonej gotówki.

Trasa wędrówki liczy 15 kilometrów i jest dostosowana zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych wędrowców. Czas trwania spaceru to około 4 godziny.

Po wędrówce zapraszamy na ognisko w miejscu zbiórki. Drewno na ognisko zapewniamy, prosimy jedynie o zabranie własnych kiełbasek.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Dyrekcji i Pracowników Wigierskiego Parku Narodowego za pomoc w organizacji i udostępnienie infrastruktury.

Start: 8:30. Chcemy, byście mieli możliwość cieszenia się resztą niedzieli po zakończeniu wędrówki.

Zachęcamy wszystkich do udziału, niezależnie od doświadczenia. To świetna okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, nawiązania nowych znajomości i cieszenia się przyrodą Suwalszczyzny.

Zapisz się na wydarzenie, aby śledzić wszelkie aktualizacje dotyczące trasy i planu dnia.

Zapakuj kanapki, termos z herbatą i dołącz do nas.

Szczegóły wydarzenia znajdziesz na stronie na Facebooku: tutaj.

Do zobaczenia na szlaku.

Szczegóły wydarzenia
Szczegóły wydarzenia