II Otwarta Wędrówka + Ognisko – Suwalski Park Krajobrazowy- Suwalskie Wędrówki

ii otwarta wedrowka ognisko suwalski park krajobrazowy suwalskie wedrowki

🌲 II Otwarta Wędrówka z Ogniskiem 🌲

Po ogromnym sukcesie pierwszej edycji i Waszych entuzjastycznych opinii, oraz pytaniach o kolejne wydarzenie, ogłaszamy II Otwartą Wędrówkę. 🙌🏻 Tym razem nie dajemy za wygraną, nawet ze względu na wybory samorządowe. 🗳️ Sztaby wyborcze będą czekać na Was od godziny 7:00 do 21:00, co daje mnóstwo czasu na spełnienie obywatelskiego obowiązku – przed lub po naszej wędrówce.

Przenosimy się z powrotem na szlaki Suwalskiego Parku Krajobrazowego, tym razem kierując nasze kroki nieco na południe.

👉🏻 Startujemy w niedzielę, 7 kwietnia, na wędrówkę po malowniczych i popularnych szlakach okolic Góry Zamkowej, zespołu Jezior Szurpilskich, Wodziłek, Rezerwatu Rutka oraz Szeszupki. Spotykamy się przy Gościńcu Zamkowa Góra o godzinie 8:30. 🕣

💰 Od samego początku naszym celem było tworzenie wydarzenia pro bono. Tak też pozostaje. Jednakże, ze względu na nasz rosnący zasięg i liczbę uczestników, logistyczne wyzwania stają się coraz większe. Koszty miejsca parkingowego dla kilkudziesięciu samochodów (ostatnio było ich prawie 60) muszą zostać pokryte. Dlatego prosimy o zrzutkę w wysokości 10 zł od osoby, którą przekazujemy na cel charytatywny. Czy uczciwie? Absolutnie. 🤝🏻 Miejcie ze sobą proszę odliczoną gotówkę, aby ułatwić cały proces i uniknąć marnowania cennego czasu.

👣 Trasa: Nasza 15-kilometrowa wędrówka jest przeznaczona dla średnio wprawionych spacerowiczów i nie wymaga specjalnej kondycji fizycznej. Podczas trasy odkryjemy urokliwe zakątki tego regionu, podziwiając piękne widoki i ciesząc się bliskością natury. Spodziewajmy się około 4 godzin marszu.

🔥 Ognisko: Po wędrówce spotkamy się przy ognisku przy Gościńcu Zamkowa Góra, gdzie będziemy mogli odpocząć, podzielić się wrażeniami z trasy i cieszyć się ciepłym posiłkiem. Drewno na ognisko zapewniamy, jednak kiełbaski prosimy zabrać we własnym zakresie.

🕘 Godzina startu: 8:30. Chcemy rozpocząć wędrówkę wcześnie, aby w pełni korzystać z dnia. Zależy nam, abyście mieli resztę niedzieli do wykorzystania. Zwykle zaczynamy wędrówki o świcie, ale tym razem nie będziemy Was tak męczyć. W końcu to weekend 😉

🌟 Zapraszamy wszystkich: Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym wędrowcem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z hikingiem, serdecznie zapraszamy do udziału. To doskonała okazja, aby spędzić czas na świeżym powietrzu, poznać nowych ludzi i cieszyć się pięknem Suwalszczyzny.

📌 Zapisz się na wydarzenie: Zapisz się na wydarzenie, aby być na bieżąco z wszelkimi aktualizacjami dotyczącymi trasy i planu dnia. Pakuj kanapki do plecaka, nalej herbatę do termosu i dołącz do nas 🙂 Poznajmy się.

WYDARZENIE NA FB

Do zobaczenia na szlaku. 🥾

Szczegóły wydarzenia
 • Data rozpoczęcia
  07-04-2024 08:30
 • Status
  Expired
 • Lokalizacja
 • Kategoria
Szczegóły wydarzenia
 • Data rozpoczęcia
  07-04-2024 08:30
 • Status
  Expired
 • Lokalizacja
 • Kategoria