I Wieczór Filmowy z Suwalską Grupą Filmową

i wieczor filmowy z sgf chlopak z kartonem na glowie

Zaproszenie na I Wieczór Filmowy z Suwalską Grupą Filmową – „Chłopak z kartonem na głowie”

Miłośnicy kina niezależnego mają niepowtarzalną okazję do spędzenia wyjątkowego wieczoru w towarzystwie filmów krótkometrażowych. Zapraszamy na I Wieczór Filmowy z Suwalską Grupą Filmową, który odbędzie się 17 maja 2024 roku w Kawiarence Artystycznej SOK w Suwałkach. Główną atrakcją wieczoru będzie pokaz filmu „Chłopak z kartonem na głowie” w reżyserii Adriana Rentela, a także wybrane etiudy twórców z Suwalskiej Grupy Filmowej.

O filmie „Chłopak z kartonem na głowie”: Film Adriana Rentela to krótkometrażowy projekt, który łączy elementy dramatu z niebanalnymi rozwiązaniami narracyjnymi, skłaniając do refleksji nad codziennością i społecznymi oczekiwaniami. Opowieść ta z pewnością poruszy widzów swoją oryginalnością i głębią przekazu.

Szczegóły wydarzenia:

  • Data: 17 maja 2024 r.
  • Miejsce: Kawiarenka Artystyczna SOK, ul. Noniewicza 71, 16-400 Suwałki
  • Wstęp: Bezpłatny

W programie wieczoru, oprócz głównego seansu, przewidziano również dyskusję z reżyserem Adrianem Rentelem, który opowie o swojej twórczości, inspiracjach i procesie filmowym. To niepowtarzalna szansa, by z bliska poznać proces twórczy lokalnych filmowców i dowiedzieć się więcej o działalności Suwalskiej Grupy Filmowej.

Link do wydarzenia na Facebooku: I Wieczór Filmowy z Suwalską Grupą Filmową

Zapraszamy wszystkich miłośników filmu, zarówno amatorów, jak i profesjonalistów, do wspólnego celebrowania sztuki filmowej. Bądźcie częścią tej kulturalnej nocy w Suwałkach i odkryjcie nowe perspektywy filmowe na niezapomnianym seansie.

Szczegóły wydarzenia
Map

Enter an address or map lat and lng from the Contact tab.

Szczegóły wydarzenia