DRESZCZ BLUES BAND – Koncert w Rozmarino

dreszcz blues band

19. Koncert Pamięci Tadeusza Nalepy z Dreszcz Blues Band

Dreszcz Blues Band, znany z pasji do bluesa i imponującego repertuaru, zaprasza na 19. Koncert Pamięci Tadeusza Nalepy – legendy polskiego bluesa. Wydarzenie, organizowane rokrocznie od 2007 roku, to hołd dla twórczości Tadeusza Nalepy, który w swojej muzyce łączył głębię emocji z wyjątkowym brzmieniem gitary.

O Zespole:

Dreszcz Blues Band, z Tomaszem Kierejszą jako liderem i założycielem, od lat inspiruje się i kontynuuje tradycje najlepszych bluesmanów. Skład zespołu tworzą doświadczeni muzycy: Tomasz Kierejsza (gitary i wokal), Janusz Nowosiak (harmonijka), Krzysztof Filipkowski (instrumenty klawiszowe), Mariusz Panasiewicz (gitara basowa) oraz Paweł Filipkowski (perkusja).

Repertuar:

Na koncercie usłyszycie autorskie kompozycje Tomasza Kierejszy oraz covery znanych wykonawców takich jak: BB King, Stevie Ray Vaughan, John Mayall, Eric Clapton, Rory Gallagher, Allman Brothers Band, Gary Moore, ZZ Top. Szczególne miejsce w programie zajmą utwory Tadeusza Nalepy i Miry Kubasińskiej, przypominające o niezatartym śladzie, jaki artysta pozostawił w historii polskiego bluesa.

Wyjątkowe Miejsce w Historii:

Inicjatywa koncertów pamięci Tadeusza Nalepy wzięła swój początek od Tomasza Kierejszy, który nie tylko zaprosił Nalepę do Suwałk w 2004 roku, ale także współpracował z nim przez niemal dekadę. Dreszcz Blues Band, reprezentując Polskę na międzynarodowych festiwalach, m.in. we Francji, kontynuuje tę tradycję, podkreślając uniwersalność i ponadczasowość bluesa.

Szczegóły Wydarzenia:

Data: 2 maja 2024, godzina 17:30

Miejsce: Przystanek Rozmarino

Więcej informacji, w tym szczegóły dotyczące biletów i programu, znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.

Zaproszenie:

Zachęcamy wszystkich miłośników bluesa i wielbicieli twórczości Tadeusza Nalepy do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu. To nie tylko koncert, ale także okazja do wspólnego oddania hołdu jednej z największych postaci polskiej sceny muzycznej. Dołączcie do nas, by przez muzykę przypomnieć sobie o bogatym dziedzictwie Tadeusza Nalepy.

Szczegóły wydarzenia
Szczegóły wydarzenia