Alfabet wyobraźni ze sztuką – wiosna w duszy gra

alfabet wyobrazni ze sztuka wiosna w duszy gra

Kwietniowy Alfabet Wyobraźni ze Sztuką i Panem Mietkiem

Po okresie świątecznym i powitaniu wiosny, czas na dawkę kreatywności i inspiracji. Już 3 kwietnia w Patio SOK o godzinie 17:00 odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Kwietniowy Alfabet Wyobraźni ze Sztuką i Panem Mietkiem.

Spotkanie to nie tylko okazja do zanurzenia się w świat sztuki, ale także możliwość wewnętrznego rozwoju i poszukiwania nowych inspiracji na nadchodzące miesiące. Patio SOK, mieszczące się przy ulicy Jana Pawła II 5, będzie miejscem, gdzie wiosna zagra nam w duszy, a wyobraźnia rozkwitnie niczym kwiaty po deszczu.

Wydarzenie cieszy się wstępem wolnym, co sprawia, że każdy zainteresowany może wziąć udział w tym wyjątkowym spotkaniu.

Podczas Kwietniowego Alfabetu Wyobraźni będziemy mieli okazję zanurzyć się w różnorodnych formach sztuki, przemyśleć nowe pomysły i odkryć w sobie ukryte talenty.

Zapraszamy wszystkich miłośników sztuki, pasjonatów twórczego wyrażania siebie oraz osoby poszukujące nowych bodźców do działania. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym artystą, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sztuką – Kwietniowy Alfabet Wyobraźni będzie doskonałą okazją do spotkania się, wymiany doświadczeń i odkrywania nowych możliwości.

Aby dowiedzieć się więcej oraz potwierdzić udział, zapraszamy do odwiedzenia wydarzenia na Facebooku pod adresem: link.

Nie przegap tej wiosennej dawki kreatywności i inspiracji – do zobaczenia 3 kwietnia w Patio SOK.

Szczegóły wydarzenia
Szczegóły wydarzenia