20-lecie Studia Piosenki ŚWIETLIK

20 lecie studia piosenki swietlik

20-lecie Studia Piosenki ŚWIETLIK

Studio Piosenki „Świetlik” w tym roku obchodzi swoje 20-lecie. Z tej okazji serdecznie zapraszamy na wspaniały koncert, podczas którego wystąpią młodzi adepci sztuki wokalnej.

Piątek, 21 czerwca 2024

  • Godzina: 19:00
  • Lokalizacja: Sala im. Andrzeja Wajdy, Suwałki, ul. Jana Pawła II 5
  • Bilety: Zakup biletów (zniżki do 50% – dokument upoważniający do zakupu biletu zniżkowego należy okazywać przed wejściem na wydarzenie)

Studio Piosenki „Świetlik” powstało w 2004 roku podczas I edycji Konfrontacji Talentów Wokalnych Świetlik. Grupę prowadzi Emil Kulbacki, który szkoli młodzież w zakresie emisji głosu, pracy z mikrofonem, przygotowania utworów i publicznego występowania. Repertuar zespołu obejmuje utwory rozrywkowe, patriotyczne, religijne oraz kolędy i piosenki świąteczne. Młodzi wokaliści uczą się śpiewać solo, w małych zespołach oraz jako cały zespół „Świetlik”.

Zespół aktywnie uczestniczy w koncertach i wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Suwalski Ośrodek Kultury oraz Urząd Miasta w Suwałkach. Prezentują swoje umiejętności na konkursach i festiwalach wokalnych w kraju oraz koncertują na zaproszenie innych instytucji.

Więcej informacji i zapisy: Wydarzenie na Facebooku

Szczegóły wydarzenia
Szczegóły wydarzenia