Świetny Koncert SWIERNALISA w Suwałkach (2024) [fotorelacja]

Swiernalis

Koncert zespołu Swiernalis odbył się w Suwałkach

16 marca 2024 roku w Suwalskim Ośrodku Kultury odbył się koncert zespołu Swiernalis. Paweł to wszechstronny artysta związany z wytwórnią Kayax, zawitał do Suwałk, swojego rodzinnego miasta.

Kim jest Swiernalis?

Swiernalis to nie tylko wokalista, ale i producent, autor tekstów, muzyk i kompozytor, który od roku 2016 zachwyca swoją twórczością. Jego ostatni album „Stoicki Niepokój”, wydany w kwietniu 2023 roku, podbił serca zarówno krytyków, jak i fanów. Jego unikalne brzmienie, oscylujące między alternatywnym popem a elektronicznym rockiem, przyciąga uwagę.

Podczas koncertu można było się delektować głównie utworami z najnowszej płyty, jednak nie zabrakło przebojów z wcześniejszych albumów. Artysta zaserwował także publiczności nowy, niepublikowany wcześniej materiał, dodając niepowtarzalnego smaku do tego wyjątkowego wieczoru.

Koncert ten był okazją na spędzenie wieczoru w towarzystwie wyjątkowej muzyki i niepowtarzalnej atmosfery.

Dla tych, którzy nie mieli okazji być na koncercie, nasza fotorelacja pokaże chwile pełne emocji, energii i niezapomnianych wrażeń, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci każdego miłośnika dobrej muzyki.

Podsumowując, koncert Pawła w Suwałkach był nie tylko muzycznym doznaniem, ale i podróżą przez niezwykłe brzmienia i emocje, które pozostaną z nami na długo.

Bądźcie z nami na kolejnych wydarzeniach muzycznych, które przyniosą Wam jeszcze więcej niezapomnianych chwil i przeżyć.

https://www.facebook.com/Swiernalis

Ostatnio dodane wydarzenia