Suwałki Street Festiwal – Weekend Pełen Ulicznych Atrakcji

Suwałki Street Festiwal

Suwałki Street Festiwal – Weekend Pełen Ulicznych Atrakcji

Zbliża się wyjątkowe wydarzenie w Suwałkach – Suwałki Street Festiwal 2024. Tegoroczna edycja, pod hasłem „Ulica wolna od nałogów”, odbędzie się w pierwszy weekend czerwca i oferuje szeroki wachlarz atrakcji.

Dzień Pierwszy – Suwałki Street Night

W piątek, 7 czerwca, startujemy z Suwałki Street Night. Wieczór pełen emocji rozpocznie się od pokazów i warsztatów Freestyle Football z Miłoszem Stopińskim, a także turniejów Street Tennisa i w Dwa Ognie. Nie zabraknie również pokazów skateboardingu oraz breakdance. Na zakończenie dnia, o 21:00, odbędzie się nocny przejazd ulicami miasta, który z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Dzień Drugi – Suwałki Street Art

Sobotnie atrakcje, 8 czerwca, rozpoczną się od strefy graffiti, customizacji ubrań i obuwia oraz strefy gier planszowych. Dla miłośników tańca przewidziano warsztaty breakdance, a najmłodsi będą mogli odwiedzić strefę „Emotkowych Pożeraczy Smutków” z Panią FLOBO. Wieczorem, w ramach Suwałki Street Vibes, na scenie zobaczymy Otsochodzi, Guziora oraz KUMI.

Suwałki Street Camp

W ramach festiwalu odbędzie się także Suwałki Street Camp, gdzie uczestnicy będą mogli wziąć udział w turniejach StreetBall 3 vs 3 oraz TeqBall. Przewidziane są także zajęcia profilaktyczne z psychologiem oraz warsztaty „Szkoła Bez Hejtu i Używek” z udziałem specjalistów takich jak Paweł Pasiak, Pani FLOBO i Marcin Kruszewski „Prawo Marcina”.

Pełen Program

Pełny program festiwalu oraz szczegółowe informacje na temat zapisów na poszczególne turnieje znajdziecie na stronie miejskiplakat.pl. Nie przegapcie tej niezwykłej okazji do uczestnictwa w wyjątkowym wydarzeniu promującym zdrowy tryb życia i pozytywne wartości!

 

Suwałki Street Festiwal