
Ruszyły zgłoszenia do międzynarodowego konkursu kulinarnego „Sąsiedzi przy stole” oraz nabór wystawców na Suwałki Blues Festival 2025
Suwalski Ośrodek Kultury ogłosił dwa nabory: do prestiżowego międzynarodowego konkursu kulinarnego „Sąsiedzi przy stole” oraz dla wystawców zainteresowanych udziałem w 18. edycji Suwałki Blues Festival, który odbędzie się w 2025 roku.
Konkurs kulinarny – najlepsza potrawa z gęsiny
Trwa nabór zgłoszeń do konkursu „Sąsiedzi przy stole”, którego motywem przewodnim jest najlepsza potrawa z gęsiny. To wyjątkowa okazja, by zaprezentować regionalne przepisy, kreatywność kulinarną i tradycje kulinarne krajów sąsiedzkich. W konkursie mogą wziąć udział zarówno profesjonaliści, jak i pasjonaci gotowania.
Dokumenty zgłoszeniowe oraz szczegóły konkursu dostępne są na stronie internetowej Suwalskiego Ośrodka Kultury:
👉 https://soksuwalki.eu/
Nabór wystawców na Suwałki Blues Festival 2025
Równocześnie prowadzony jest nabór wystawców na Suwałki Blues Festival 2025 – jedno z największych wydarzeń muzycznych w regionie. Organizatorzy zapraszają wystawców z całej Polski i zagranicy do prezentacji swoich produktów i usług podczas tej kultowej imprezy.
Zgłoszenia przyjmowane są do 20 czerwca 2025 pod adresem:
Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jana Pawła II 5, 16-400 Suwałki
lub mailowo: beata.drejer@soksuwalki.eu
Regulamin dostępny jest na stronie internetowej Suwalskiego Ośrodka Kultury.
Wszelkich informacji udziela Beata Drejer: 87 563 85 23, beata.drejer@soksuwalki.eu


![Noc Muzeów 2026 w Suwałkach [FOTO] noc muzeow 2026 05](https://miejskiplakat.pl/wp-content/uploads/2026/05/noc-muzeow-2026-05-420x290.jpg)
![Suwalskie Klasyki Nocą 2026 [FOTO] suwalskie klasyki noca 2026 10](https://miejskiplakat.pl/wp-content/uploads/2026/05/suwalskie-klasyki-noca-2026-10-420x290.jpg)




