Imprezy Wielkanocne – Suwałki 2024

imprezy na wielkanoc suwalki 2024

Imprezy Wielkanocne – Suwałki 2024

Jeśli planujesz spędzić Wielkanoc w Suwałkach i szukasz rozrywki, to nie musisz już dłużej szukać. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy zestawienie imprez, które odbędą się w mieście podczas świąt.


31 marca 2024 r. – Wielkanoc

Easter Clash – Trap nie disco

Miejsce: Black Pub Komin
Info: Zaczynamy od wielkiej imprezy w stylu świątecznym. Easter Clash to gwarancja najlepszej zabawy przy najnowszych hitach muzycznych. Czekają na Was największe przeboje w gatunkach RAP, TRAP, BASS, UK, HOUSE i wiele więcej. Przygotujcie się na świetną atmosferę w Black Pub Komin. Atmosferę gwarantuje Trap nie disco crew.

Easter Night Party

Miejsce: Klub Kuźnia Food & Drink Suwałki
Info: W klubie Kuźnia czeka na Was wyjątkowa atmosfera i niezapomniana impreza. Przyjdźcie i tańczcie do rana przy dźwiękach najlepszej muzyki, a w niedzielę DJ Tassmański dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń muzycznych.

Wielkanoc By Good Vibes Events

Miejsce: Ministerstwo Śledzia i Wódki
Info: Wesoła atmosfera i gorące rytmy czekają na Was podczas tej wyjątkowej Wielkanocnej Imprezy. Good Vibes Events zapewnia niezapomnianą noc pełną zabawy i tańca. Dla pierwszych 50 osób na wejściu czeka darmowy SHOT, który rozgrzeje atmosferę. Zagrają Dj Dizzkats oraz Dj Cesare.

Retro Granie

Miejsce: Browar Północny
Info: Kolejna odsłona tanecznych szaleństw na parkiecie Browaru. W roli głównej – wszechstronny i zawsze rozkręcający imprezę DJ Lokker. Przygotujcie się na noc pełną rytmów i dobrej zabawy.

 

1 kwietnia 2024 r. – Poniedziałek Wielkanocny

Easter Night Party

Miejsce: Klub Kuźnia Food & Drink Suwałki
Info: Niech Wielkanoc będzie jeszcze bardziej wyjątkowa. W klubie Kuźnia czeka na Was wspaniała atmosfera, dobra muzyka i taniec. To idealne miejsce, aby świętować razem z przyjaciółmi. W poniedziałek zagra Dj Długosz.

Hip-Hop Party & koncert TheOverHoes

Miejsce: Ministerstwo Śledzia i Wódki
Info: Wieczór pełen dobrego rytmu i hip-hopowych hitów. Przyjdźcie i dołączcie do świętowania w Ministerstwie Śledzia i Wódki.


Oprócz tych niesamowitych imprez, warto też odwiedzić inne miejsca w Suwałkach, takie jak Piwiarnia Warka, Browar Północny czy MK Bowling, gdzie z pewnością dobrze spędzicie czas ze znajomymi. W poniedziałek wielkanocny nie zaplanowano imprezy w Kominie, ale to idealna okazja, aby spotkać się z przyjaciółmi i miło spędzić czas.

MK Bowling, ul. Dwiernickiego 15 (Suwałki Plaza)

Godziny otwarcia w okresie świątecznym: piątek, sobota w godzinach 10:00 – 00:00. Wielkanoc nieczynne. Poniedziałek zapraszamy na kręgle, bilard oraz do strefy Game Town z automatami do gry, w godzinach od 12:00 do 00:00.

Black Pub Komin

Godziny otwarcia w okresie świątecznym: piątek, sobota oraz poniedziałek od 18:00 do 2:00. Niedziela impreza, ale o tym pisaliśmy już wcześniej.