
Godziny otwarcia lodowiska
Lodowisko miejskie zlokalizowane przy Szkole Podstawowej nr 11 w Suwałkach, przy ul. Szpitalnej 66, zostało udostępnione dla mieszkańców od piątku, 5 grudnia. Obiekt jest czynny w dni powszednie od godziny 15:00 do 19:45, natomiast w soboty i niedziele można z niego korzystać w godzinach od 11:00 do 19:45.
Bezpłatne wejścia dla uczniów i dni świąteczne
W okresie trwania nauki szkolnej, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–14:00, uczniowie suwalskich szkół mają możliwość bezpłatnego korzystania z lodowiska, pod warunkiem obecności nauczyciela lub opiekuna grupy. W Wigilię oraz w Sylwestra lodowisko będzie czynne w godzinach 8:00–13:45, jednak w tych dniach wejścia będą płatne. Lodowisko pozostanie zamknięte w pierwszy dzień Bożego Narodzenia, Nowy Rok oraz w Święto Trzech Króli.
Cennik i zasady korzystania
Osoby korzystające z lodowiska wpuszczane są na tercję, czyli na 45 minut. Cennik obejmuje: wypożyczenie łyżew – 8 zł, wejście na lodowisko – 10 zł, wypożyczenie „chodzika” – 10 zł, wypożyczenie kasku – 3 zł oraz ostrzenie łyżew – 10 zł.
Regulaminy lodowiska oraz wypożyczalni łyżew są dostępne do pobrania na stronie internetowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach.
Źródło: osir.suwalki.pl


![Suwałki Street Festiwal 2026 - dzień pierwszy [FOTO] suwalki street festiwal dzien 1 13](https://miejskiplakat.pl/wp-content/uploads/2026/05/suwalki-street-festiwal-dzien-1-13-420x290.jpg)
![Suwałki Bike Challenge 2026 [FOTO] suwalki bike challenge 2026 01](https://miejskiplakat.pl/wp-content/uploads/2026/05/suwalki-bike-challenge-2026-01-420x290.jpg)




