
Pierwsza runda Pucharu Polski Modeli Halowych
W miniony weekend w hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportu w Łasku odbyła się inauguracyjna runda tegorocznej edycji Pucharu Polski Modeli Halowych z napędem gumowym. Rywalizacja toczyła się w klasie A6M, obejmującej modele halowe o napędzie gumowym i masie całkowitej 3,5 grama.
Wyniki rywalizacji młodzików
Zawody przeznaczone były wyłącznie dla młodzików, wśród których dziewczęta i chłopcy startowali razem, a następnie byli klasyfikowani zarówno wspólnie, jak i oddzielnie w grupie dziewcząt. W kategorii A6M zwyciężyła Aurelia Żukowska. Drugie miejsce zajęła Zuzanna Augustynowicz, natomiast trzecia pozycja przypadła Zuzannie Jankowskiej.
Kolejne etapy i podsumowanie
Druga runda Pucharu Polski zaplanowana jest na dwa tygodnie później w Legionowie. Ostatni etap odbędzie się 29 listopada w Grodkowie, gdzie zostaną wręczone trofea za klasyfikację końcową całego cyklu.
Źródło: osir.suwalki.pl


![Suwałki Street Festiwal 2026 - dzień pierwszy [FOTO] suwalki street festiwal dzien 1 13](https://miejskiplakat.pl/wp-content/uploads/2026/05/suwalki-street-festiwal-dzien-1-13-420x290.jpg)
![Suwałki Bike Challenge 2026 [FOTO] suwalki bike challenge 2026 01](https://miejskiplakat.pl/wp-content/uploads/2026/05/suwalki-bike-challenge-2026-01-420x290.jpg)




